Zapraszamy do naszej strefy fitness, gdzie odnajdziesz urządzenia do ćwiczeń, w tym bieżnię Vacu z podczerwienią, doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, dla których efekty są bardzo ważne. W tj strefie można skorzystać z orbitreka, jak również rollshapera.

Roll Shaper

Roll Shaper to urządzenie do wykonywania masażu. Podczas przyjemnego zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnej technologii organizm zostaje pobudzony do rozbudowy naczyń limfatycznych oraz wytworzenia nowych płynów.

Pobudzające działanie Roll Shaper wpływa na usprawnienie pracy układu limfatycznego oraz krążenia, a zatem na szybsze dostarczanie substancji odżywczych do wszystkich tkanek organizmu.

Rezultaty w postaci regeneracji, eliminacji dolegliwości bólowych czy redukcji cellulitu oraz obrzęków są odczuwalne i widoczne już po pierwszym zabiegu. Masaż na Roll Shaper polecamy osobom zestresowanym oraz zmęczonym.

Roll Shaper nie tylko poprawia samopoczucie, ale również:

  • ujędrnia ciało,
  • pomaga pozbyć się toksyn,
  • poprawia krążenie krwi,
  • wspiera redukcję cellulitu,
  • przyspiesza usuwanie wody nagromadzonej w organizmie.

Do przeciwwskazań należą choroby serca, nowotwory, ciąża, zaburzenia ciśnienia oraz pracy układu krwionośnego, a także żylaki czy wybroczyny.

Vacu Shaper

Vacu Shaper to bieżnia z podciśnieniem wspomagająca walkę z cellulitem. Jest to skuteczna i nowoczesna metoda polegająca na poprawie krążenia krwi. Poprzez marsz w kapsule, gdzie tempo dostosowane jest do Klientki można osiągnąć spektakularne efekty. Nasze klientki potwierdzają, że Vacu Shaper działa niezwykle precyzyjnie, głównie w dolnych partiach ciała. Tkanka tłuszczowa jest spalana 4 razy szybciej, a dodatkową zaletą urządzenia jest usprawnienie pracy układu limfatycznego i tym samym usuwanie toksyn z organizmu.

Vacu Shaper polecamy kobietom, które chcą wymodelować dolne partie ciała (pośladki, uda, łydki) i podjąć walkę z cellulitem. Innymi wskazaniami do zabiegu są: chęć poprawy ukrwienia i wygładzenia skóry czy redukcja obrzęków. Vacu nie może być stosowany u osób cierpiących na choroby serca, stawów i krążenia, cukrzycę oraz nadciśnienie. Nie rekomendujemy Vacu Shaper osobom o wadze powyżej 90 kilogramów, kobietom w ciąży oraz w czasie trwania miesiączki.