Manicure klasyczny

Najprostszy zabieg stylizacji paznokci. Polega na opracowaniu skórek, przygotowaniu płytki pod stylizację oraz nałożeniu klasycznego lakieru. Idealny dla Pań, które na co dzień nie malują paznokci, a stylizację wykonują okazjonalnie.

Manicure hybrydowy

Zabieg dedykowany klientkom, które cenią sobie naturalny wygląd, a jednocześnie liczą na jego trwałość. Hybryda sprawdzi się na stosunkowo krótkich i twardych paznokciach, a jej trwałość to ok. 2 tygodnie.

Przedłużenie żelowe

Posiadasz krótkie, łamliwe paznokcie? Marzysz o pięknych, długich migdałkach? Wybierz przedłużenie żelowe! Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zbudować praktycznie każdy kształt, zrekonstruować paznokcie obgryzione, czy optycznie wyprostować paznokcie szponowate, skoczniowate i zrotowane. Do przedłużeń wykorzystujemy twarde żele budujące, a trwałość takiej stylizacji to ok. 3 tygodnie.

Manicure żelowy na naturalnej płytce

Uwielbiasz naturalne długie paznokcie? Manicure żelowy na naturalnej płytce to stylizacja właśnie dla Ciebie. Odpowiednio dobrany żel do właściwości Twojej płytki sprawi, że paznokcie staną się twarde, nadana zostanie odpowiednia konstrukcja, a trwałość takiej stylizacji oscylować będzie w granicach 3 tygodni.

Manicure męski

Tak! Manicure to zabieg nie tylko dla Pań. Podczas tego zabiegu nadamy odpowiedni kształt, opracujemy skórki i wały okołopaznokciowe, a na koniec zaaplikujemy oliwkę nawilżającą. Taki zabieg powinno powtarzać się co ok. 2/2,5 tygodnia.

Kochane klientki! Pamiętajcie, że na trwałość stylizacji w dużym stopni wpływ macie także Wy!
Warto podczas czynności domowych typu sprzątanie, mycie naczyń czy prace w ogrodzie nosić nitrylowe/lateksowe/winylowe rękawiczki. Zalecamy także codzienne nawilżanie skórek oraz hyponychnium (tj. pod paznokciem). Nie należy także zwlekać z kolejną wizytą. Stylizacja przenoszona może skutkować bolesnym złamaniem, a powstałych zapowietrzeniach mogą gromadzić się bakterie.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu. Zalecamy Paniom, które chcą zaoszczędzić swój czas. Stylizacja polega na doklejaniu do naturalnego włoska sztucznej rzęsy z syntetycznego tworzywa. Metodę dobieramy indywidualnie, aby osiągnąć wymarzony efekt. Uzupełnienie rzęs zalecane jest do 3 tygodni.

Lifting rzęs

Nieinwazyjny zabieg polegający na naturalnym podkręceniu i pogrubieniu rzęs. Regeneruje strukturę włosów, dodaje im blasku oraz stymuluje ich wzrost. Lifting warto wykonać, gdy rzęsy ciężko jest podkręcić zalotką. Na zabieg mogą zdecydować się Panie pragnące świeżego spojrzenia i efektu pogrubionych oraz zagęszczonych rzęs. Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni.

Laminacja brwi

Zabieg laminacji brwi to trwałe ułożenie włosków, w odpowiedniej pozycji i kształcie, a także ich odżywienie i zregenerowanie. Brwi będą wyglądały na gęstsze i bardziej lśniące. Wykonywanie makijażu stanie się łatwiejsze, lub zbędne, wystarczy że przeczeszesz je szczoteczką ,a zostaną na swoim miejscu. Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni.

Henna rzęs

To zabieg, który błyskawicznie podkreśla i upiększa rzęsy. Stają się ciemniejsze, a przy tym gęstsze i dłuższe. Efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Henna brwi

Kobiece brwi powinny być zawsze odpowiednio wyregulowane oraz przyciemnione, dlatego henna brwi to popularny zabieg, który podkreśla spojrzenie. Efekt utrzymuje się do 2 tygodni.

Henna pudrowa z geometrią

Zabieg ten pozwala uzyskać piękny kolor utrzymujący się przez długi czas, a przy tym posiada właściwości pielęgnacyjne. Włoski staną się zdrowsze i mocniejsze. Odpowiednio zadbane brwi znacząco wpływają na urodę. Henna pudrowa dobrze pokrywa skórę, skutecznie wypełniając ubytki w miejscach, gdzie brwi są rzadsze. Niewątpliwie zaletą jest trwalszy efekt, który utrzymuje się na skórze do 14 dni, a na włoskach do 6 tygodni.