Kosmetolog

Maryla

Kosmetologia zainteresowała mnie już w technikum i jest ze mną do teraz, ponieważ robię to co lubię. Cenię sobie zaangażowanie i indywidualizm, dlatego takie podejście do klientów daję od siebie. Specjalizuję się w zabiegach na ciało i twarz. Satysfakcja z osiągniętych efektów, które zadowalają klienta to dla mnie priorytet. Stale się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę.

Kosmetolog

Dominika

Od dziecka interesowałam się modą i urodą i tak też już zostało. Jako kosmetolog wspaniale odnajduje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Jestem osobą otwartą i bardzo lubię przebywać i rozmawiać z ludźmi. Nieustannie próbuję nowych rzeczy i ciągle poszerzam swoją wiedzę. Cieszę na pracę dla Was.

Stylistka rzęs i brwi

Monika

Zajmuję się stylizacją rzęs i brwi. Interesuje mnie kosmetyka oraz nowinki w branży beauty, ciągle poszerzam i rozwijam swoje umiejętności. Jestem osobą pełną pasji i zaangażowania, otwartą oraz komunikatywną. Cieszę się, że mam możliwość poznania się z Wami.

Stylistka paznokci

Ada

Jestem certyfikowaną stylistką paznokci. Stylizacja paznokci to moja pasja, ciągle poszukuję nowych trendów i dążę do perfekcji. Jestem osobą komunikatywną i zawsze staram się sprostać oczekiwaniom klientek. Świat stylizacji paznokci to branża rozwijająca się w zawrotnym tempie, dlatego też pragnę się szkolić z nowo powstałych technik.

Właściciel

Magdalena

Pasjonat urody i zdrowego ciała i sylwetki. Uwielbiam naturalne kosmetyki tworzone własnoręcznie w zaciszu domowego laboratorium.
Uważam, że bycie naturalnym jest bardzo ważne, ale nic nie szkodzi by dbać o siebie, a tym samym o swoje zdrowie psychiczne.